Něco navíc

Lázeňským autobusem

můžete absolvovat také výlety do zajímavých míst a měst v okolí. Do Krkonoš, Českého ráje i Dvora Králové s pověstným safari není daleko. Milovníci historie mohou navštívit zámek Kuks, Hrubou skálu a Hrádek u Nechanic nebo hrady Kost a Trosky.

Anenské lázeňské oplatky

se poprvé objevily v Lázních Bělohrad na jaře 2004. Pro pacienty i návštěvníky se záhy staly tradičním pamlskem. Anenské lázeňské oplatky se prodávají ve dvou druzích - oříškové a čokoládové, přičemž každé balení má hmotnost 200 gramů. Vkusně graficky upravený obal pamatoval i na historické souvislosti a připomíná Bělohrad a jeho okolí.

Prodejna a půjčovna knih

Prodejna umístěná v v prvním patře nad kavárnou hotelu Grand vám nabízí široký prodej doplňkového zboží – nápoje, denní tisk, drobné drogistické zboží, kosmetika MUDr. Gaye, dárkové předměty, balené vody a cukrovinky.

Součástí prodejny je i půjčovna knih.

Otevírací doba:
Po – Pá 7:30 – 12:00, 12:30 – 14:00
So 7:30 – 10:30

Internet v lázních

Všechny budovy jsou pokryty vysokorychlostním bezdrátovým připojením k Internetu. Přístup na Internet vám rádi zprovozníme na kterékoliv recepci. Aktuální ceny připojení naleznete v ceníku ubytování. V kavárně hotelu Grand je k dispozici bezplatné WIFI připojení.

Platební karty a bankomaty

V celém areálu lázní přijímáme platební karty MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron. V blízkosti náměstí ve vzdálenosti přibližně 350 metrů od lázeňského areálu můžete využít bankomaty Komerční banky a České spořitelny. U pobočky České pošty je k dispozici rovněž bankomat ČSOB.
 

Nevíte, kam pokračovat dál?

  • Lázně se o vás postarají jak doma. V případě ubytování - zkuste si vybrat, co by vám nejvíce vyhovovalo. K dispozici jsou tři hotely a dvě depandance
  • Lázně leží blízko půvabného centra Města Lázně Bělohrad, které má pacientům a hostům co nabídnout. Zkuste...
  • Nenašli jste konkrétní informaci o indikaci pro vás, nebo o pobytu, ceně, termínu, případně se chcete zeptat na cokoli dalšího?