Lázeňské hotely

Lázně disponují třemi lázeňskými hotely a dvěmi depandancemi

Lázeňský hotel Grand

Hotel Grand byl postaven v roce 1936 a později propojen s rehabilitační klinikou, jejíž součástí jsou ordinace lékařů a komplexní lázeňský provoz. Bezbariérový přístup je výhodou pro hůře pohyblivé pacienty.
V hotelu Grand se nachází jídelna. Hosté zde mohou navštívit také dvě kavárny a venkovní terasu.
Na hotel Grand přímo navazuje 20timetrový krytý, vyhřívaný bazén. V nové části se nacházejí příjemně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje se standardním příslušenstvím, vybavené ledničkou a telefonem.
Celková kapacita hotelu Grand: 54 lůžek

 

Hotel Anna Marie

Hotel Anna Marie se zajímavě řešenými prostory byl uveden do provozu v roce 1995. Je pojmenován po zakladatelce lázní, pruské šlechtičně Anně z Asseburgu.
Na hosty čekají příjemně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje se standardním příslušenstvím, vybavené ledničkou a telefonem. Pro náročné jsou připraveny prostorné apartmány.
Celková kapacita hotelu Anna Marie: 110 lůžek

 

 

 

Hotel Janeček

Hotel byl kompletně zrekonstruován v roce 2002. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje se standardním příslušenstvím, vybavené ledničkou a telefonem.
Celková kapacita hotelu Janeček: 65 lůžek

 

 

 

Depandance Vila Karluška

V původním stylu zrekonstruovaná vila na okraji nádherného přírodního parku Bažantnice, 50 metrů od léčebného pavilonu. Plně vybavené jedno a dvoulůžkové pokoje.
Celková kapacita vily Karluška: 8 lůžek


 

 

 

 

Depandance Vila Stefanie

Vila, která svým vybavením a zázemím plně odpovídá těm nejvyšším požadavkům. Je situována přímo proti hotelu Grand.
Celková kapacita vily Stefanie: 12 lůžek

 

 

 

 

 

 

 

Spa resort Tree of Life

Kombinace tradice stoletých lázní, přírody a pohodlí moderního hotelu. Mezi desítkami procedur máte možnost mimo jiné využít zábaly ze slatinné rašeliny z místního přírodního zdroje, které mají pozitivní vliv na bolesti svalů a kloubů. Ve volných chvílích se můžete projít v přilehlém lesoparku či si odpočinout v relaxačních zónách s výhledem na hotelové zahrady či jezero, které se rozprostírá za hranicemi Spa resortu.
Celková kapacita Spa resortu Tree of Life: 146 lůžek


Nevíte, kam pokračovat dál?

  • Lázeňská péče není jen o procedurách, cvičení a odpočívání, ale také o volném čase. Prohlédněte si například nabídku
  • Zkuste něco z konkrétní nabídky pro každého, kdo má problémy s pohybovým ústrojím, nebo chce podobným chorobám předcházet
  • Nenašli jste konkrétní informaci o pobytu, ceně, termínu, případně se chcete zeptat na cokoli dalšího?