Gastronomie

Restaurace pro naše klienty

V Lázních Bělohrad a.s. připravujeme pokrmy podle vícetýdenního jídelního lístku.
Z dietní stravy je na výběr:

 • šetřící (žlučníková)
 • s omezením tuků
 • nízkocholesterolová
 • redukční
 • diabetická
 • individuální po dohodě s klientem (dle jeho indikace nebo onemocnění), vždy za přítomnosti nutriční terapeutky
 • vegetariánská
 • bezlepková dieta (celiakie)

Restaurace  se nachází v přízemí areálu hotelu Grand. Klienti  s komplexní či příspěvkovou péčí mohou využívat stravování ve směnových provozech(A,B,C,D,).Snídaně jsou servírované,výběr ze tří menu.Součástí snídaně je ranní bufet(mléko ,jogurt,müssli,semínka,ovesné vločky,marmeláda, černá káva, zlený čaj, atd.)

Obědy a večeře jsou servírované,výběr ze čtyř pokrmů, vždy jeden bezmasý výběr a u večeře  vždy jeden výběr studené kuchyně.Alkoholické a nealkoholické nápoje je možné zakoupit přímo na restauraci.K obědům ,nebo večeřím nabízíme formou bufetu zeleninové saláty.

Pro klienty samoplátce,ambulantní,hotelové hosty nabízíme snídaně formou švédských stolů , obědy a večeře servírované, výběr z nabídky 5 pokrmů,  vždy jeden bezmasý výběr a u večeře  vždy jeden výběr studené kuchyně.Alkoholické a nealkoholické nápoje je možné zakoupit přímo na restauraci.K obědům a večeřím nabízíme formou bufetu zeleninové saláty,kompoty.

Klienti přes pojišťovnu  si také mají možnost  tuto výběrovou stravu  dokoupit.

Slovo šéfkuchaře

Preferujeme klasickou českou kuchyni, v naší nabídce však najdete i méně známá, chuťově zajímavá jídla, vycházející ze zásad zdravé výživy. V posledních  letech zařazujeme do lázeňské kuchyně i prvky moderní gastronomie. Neustále sledujeme novinky v oblasti stravování a obměňujeme některá jídla tak, abychom uspokojili i toho nejnáročnějšího gurmána. 

S týmem kuchařů  připravujeme stravu tak, aby odpovídala vašim představám. „Tisíc lidí, tisíc chutí“ a přesto snad najdete tu svou. Těšíme se na vás a ať Vám chutná.

Kavárna Grand


V přízemí léčebného pavilonu se nachází kavárna se širokým výběrem kávových specialit, domácích zakusků, alkoholických a nealkoholických nápojů. Součástí kavárny je venkovní terasa.

Kapacita je 80 míst

Těšíme se na Vás denně od 8:00 do 22:00.

Telefon: 493 767 231


Prodejna a půjčovna knih

Prodejna umístěná v v prvním patře nad kavárnou hotelu Grand vám nabízí široký prodej doplňkového zboží – nápoje, denní tisk, drobné drogistické zboží, kosmetika MUDr. Gaye, dárkové předměty, balené vody a cukrovinky.

Součástí prodejny je i půjčovna knih.

Otevírací doba:
Po – Pá 7:30 – 12:00, 12:30 – 14:00
So 7:30 – 10:30

Nevíte, kam pokračovat dál?

 • Lázeňská péče není jen o procedurách, cvičení a odpočívání, ale také o volném čase. Prohlédněte si například nabídku
 • Zkuste něco z nabídky pro každého, kdo má problémy s pohybovým ústrojím, nebo chce podobným chorobám předcházet
 • Nenašli jste konkrétní informaci o dietě pro vás nebo o pobytu, ceně, termínu, případně se chcete zeptat na cokoli dalšího?