Reference

Halina Pawlowská

Halina Pawlowská v Lázních Bělohrad při své talkshow ONE WOMAN SHOW.

Halina Pawlowská    Halina Pawlowská


Dopis od pacientky 

Vážení,
chtěla bych Vám tímto dopisem poděkovat za péči, ubytování a ochotu Vašeho personálu ve Vašich lázních. Byla jsem u Vás po operaci tep. kolena. Již jsem byla na léčení v lázních Luhačovice, ale porovnání s vaší péčí po celou dobu je nesrovnatelná. Všude ochota, úcta a velká pomoc při procedurách, také v jídelně velký výběr jídel, a též na recepci a úklid na pokoji. Také ubytování v A.M. č. pokoje 25B velice pěkné. Byla jsem u Vás od 22.11. do 20.12.2011 velice moc spokojená a všem Vaše lázně budu doporučovat.
Mnohokrát ještě jednou děkuje Vaše pacientka Miloslava Šlemrová

Za svůj život jsem nic tak krásného a užitečného nezažila, jako ve Vašich lázních, že se mi ani nechtělo odjíždět domů. Všechno tam ze mne odešlo, stres, starosti, únava i bolesti, které jsem měla.
Ještě jednou mnohokrát děkuji ŠlemrováJiří Černý 


    Jako kdyby někdo vymyslel Lázně Bělohrad právě na mou míru. Pokaždé tu nacházím tolik klidu, nevtíravé péče a pokojné přírody, kolik potřebuju pro šťastné oddechnutí.

Jiří Černý, novinářJiří Černý, známý hudební publicista a kritik, který nedávno oslavil významné životní jubileum ( 75 let ), byl nedávno se svou manželkou na ozdravném pobytu v našich lázních.Jiří Pavlica

Vynikající skladatel a multiinstrumentalista, vedoucí hudebního souboru Hradišťan, byl vzácným hostem nového resortu Tree of Life. Ocenil kvalitu služeb a dokonalou relaxaci. Svůj pobyt zakončil strhujícím koncertem do posledního místa zaplněného kulturního sálu lázní.


     


 

Dopis od Libuše Fuchsové a Drahomíry Hankové

Vážený pane řediteli,
musím se s Vámi podělit o zážitky, které jsem prožívala ve "Stromě života". Jelikož mám vrozenou vadu končetin, jezdila jsem jako dítě do Bělohradu. V dospělosti jsem občas do lázní jela také. Loňské léto jsem byla opět v Bělohradě, do Stromu jsem šla občas na kávu a chodila tam pomalu po špičkách.
Nádhera............
V lednu jsem si objednala u Vás pobyt s kamarádkou. Byly jsme jako v pohádce.... Personál od přenášení kufrů až po paní pokojské jen usměvaví a velice příjemní. Procedury nemají chybu, jídelna a obsluha v ní také né. Prostředí nádherné. Nechtělo se nám domů, ale věřte, že se opět vrátíme a budeme o Vás mluvit pouze krásně. Budem Vás doporučovat. Mohu porovnat Auroru v Třeboni a Vás. Opravdu jste jedničky. Všem patří můj dík. Přejeme Vám hodně spokojených klientů a v osobním životě pouze pohodu a spokojenost., potom se dobrá nálada přenáší i na nás klienty.

Zdravím Vás a děkuji
Libuše Fuchsová a Drahomíra Hanková


Amfora

 

Amfora     Amfora


Štěpán Rak

Světový kytarový virtuos, skladatel, profesor pražské Akademie muzických umění Štěpán Rak byl v červenci 2011 vzácným hostem nového resortu Tree of Life. Ocenil krásné prostředí a kvalitní služby v lázních a vystoupil na koncertu pro návštěvníky lázní v zcela zaplněném kulturním sále.

 

Štěpán Rak     Štěpán Rak     Štěpán Rak    Štěpán Rak

 


 

Večer s Jiřím Stivínem

Významný český jazzový multiinstrumentalista a skladatel Jiří Stivín nabídl návštěvníkům a hostům resortu Strom života špičkový koncert. Jeho představení mělo jedinečnou atmosféru, které nechyběl ani humor, s kterým si Jiří Stivín vlastní koncert "Sám se svým stínem" uváděl. Pro všechny ve vyprodaném sále Romantica to byl prožitek, který na dlouhou dobu pohladí po duši. Z mistra vyzařuje energie, kterou umí nakazit ostatní.

 

Jiří Stivín    Jiří Stivín    Jiří Stivín    Jiří Stivín    

 


Michal Viewegh

V současnosti nejvydávanější a nejpopulárnější český spisovatel byl v březnu letošního roku hostem nového resortu Tree of Life. Našim lázeňským hostům se představil autorským čtením ze svých bestsellerů.

 

Michal Viewegh    Michal Viewegh    Michal Viewegh    


Slavný ruský operní pěvec hostem Stromu života

Světově proslulý ruský operní pěvec Jevgenij Nestěrenko, který  zpíval na nejprestižnějších světových pódiích jako je např. slavná Metropolitní opera v New Yorku, dále Covent Garden v Londýně a Státní opera ve Vídni , byl se svou manželkou vzácným hostem v resortu Strom života. V rozhovoru, který nám poskytl, pan Nestěrenko zdůraznil, že má rád českou hudbu, zvláště Leoše Janáčka. Vzpomínal mimo jiné také na přátelství a setkání s legendárním Eduardem Hakenem.
Se svým pobytem byl nadmíru spokojen, o čemž svědčí  i jeho další zájem opět přijet na podzim do našich lázní. 

 

Nestěrenko    Nestěrenko    Nestěrenko    


Česká sledge hokejová reprezentace si vybrala pro závěrečné soustředění před Mistrovstvím Evropy Spa resort Tree of Life.

 

Sledge hokej

 


Poděkování pana Ladislava Jirsy - manažera reprezentace basketbalistek České republiky.

 

basket_200      basket_dopis_200